قوانین

زمان سفارش

 1. سایت پال پروژه به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی می باشد و امکان ثبت سفارش را دارد .

زمان بررسی سفارشات و پاسخگویی به کارفرما

 1. کلیه سفارشات در اسرع وقت مورد بررسی قرار گرفته و ظرف کمتر از ۲۴ ساعت نتیجه به کارفرما اعلام خواهد شد.

رعایت حریم خصوصی

 1. اطلاعات شخصی کارفرما نظیر نام، ایمیل، شماره تماس و … بدون هماهنگی ایشان در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت.

عقد قرارداد

 1. سفارش شما پس از ثبت توسط شما بمنظور بررسی به مجریان مرتبط با پروژه ارسال شده و مجریان مطابق با صورت سفارش شما نسبت به اعلام هزینه و زمان اقدام میکنند. لذا نسبت به ارائه توضیحات کامل در سفارش اولیه (تمامی خواسته های شما از پروژه) دقت لازم را بکار بگیرید.
 2. تمامی مکاتبات بین کارفرما و مجری به عنوان موارد قابل استناد در قرارداد در سایت ثبت می گردد.
 3. عقد قرارداد و شروع پروژه پس واریز بیعانه توسط کارفرما و تایید مجری بمنظور شروع کار می باشد.

ضمانت پروژه ها

 1. کلیه پروژه های انجام شده ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از تحویل به کارفرما در صورت داشتن هر گونه ایراد اصلاح خواهند شد . و در صورت عدم دریافت مشکل از طرف کارفرما، وجه پروژه به مجری پرداخت شده و بعد از آن امکان هیچ گونه اصلاحی نخواهد بود.
 2. در صورت وجود شرایط خاص و بنا به درخواست کار فرما مدت اعلام شده قابل تمدید است.

 فرمت تحویل پروژه

 1. درخصوص پروژه های نرم افزاری به علت تعدد نسخه های نرم افزارها، کارفرمایانمحترم می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و مجریان الزامی به تحویل مطابق نسخه نرم افزار کارفرما نخواهند داشت.
 2. درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد.

قوانین ترجمه (مجریان)

 کلیه متون ترجمه شده توسط مترجم توسط تیم بازبینی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد، لذا موارد زیر منجر به درج امتیاز منفی و در نهایت تعلیق همکاری خواهد شد:

الف) حذف قسمتی از متن، ترجمه نامناسب و به دور از معنی

ب) ترجمه ماشینی ( ترجمه توسط گوگل ترنسلیتور و …)

پ) روان نبودن متن ترجمه و ترجمه واژه به واژه

ت) عدم رعایت نکات ویراستاری و قواعد نگارشی

قوانین حل اختلاف

 1. از آنجایی که پروژه ها توسط مجریان گروه انجام می پذیرد، در مواردی ممکن است روند انجام پروژه بنا به هر دلیلی با مشکل مواجه شود،در این صورت موسسه تلاش خواهد نمود تا پروژه را به سایر کارشناسان برای ادامه و یا انجام پروژه از ابتدا واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز امکان پذیر نباشد، هزینه پرداخت شده تماما عودت خواهد شد. لذا در این موارد (با توجه به طبیعت عدم قطعیت در انجام برخی پروژه ها) هیچ گونه مسئولیتی بر عهده پال پروژه نخواهد بود.
 2. در صورت واگذاری پروژه به مجری دیگر، تمام تلاش براین است که پروژه با قیمت توافق پذیرفته قبلی صورت پذیرد، اما در مواردی در صورتی که مجری حاضر به انجام پروژه با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به کارفرمااعلام شده و در صورت تایید، پروژه توسط مجری جدید انجام خواهد شد.
 3. در صورتی که بنا دلایلی همچون کیفیت پروژه و یا عدم انطباق پروژه تحویلی با توضیحات ارائه شده در فرم سفارش اولیه اختلافی به وجود آید، موسسه پروژه را به منظور داوری به سایر همکاران ارسال خواهد نمود و مبنای قضاوت بر اساس نظر فرد سوم خواهد بود. در این صورت اگر کاستی از جانب مجری بوده باشد، مجری می بایست پروژه را مطابق سفارش تکمیل و اصلاح نماید، در غیر این صورت تمام و یا یخشی از مبلغ کل کسر خواهد شد. و اگر پروژه تحویلی مطابق سفارش باشد، جای اعتراضی توسط کارفرماوجود نخواهد داشت.
 4. لازم به ذکر است ملاک فقط خواسته های شما در فرم اولیه سفارش پروژه، قبل از عقد قرارداد می باشد و نه مکالمه های تلفنی و غیره.

قوانین تاخیر در تحویل پروژه:

 1. در مواردی ممکن است به دلایل مختلف نظیر قطعی اینترنت، مشکل در سرورهای سایت و … ، تحویل پروژه با تاخیر روبرو شود، لذا گروه تاخیر در انجام پروژه حداقل به مدت ۱ روز را برای خود محفوظ می داند.
 2. ترجمه های فوری و پروژه های فوری که عدم تحویل آنها موجب ضرر و زیان فرد شده و در فرم سفارش نیز قید شده است، مشمول خسارت خواهند شد.

انصراف از انجام پروژه

کارفرما:

 1. کارفرمامی تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد. بدیهی است که هزینه قسمت های انجام شده کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

مجری:

 1. درصورتی که مجری پس از پذیرش پروژه بنا به هردلیلی قادر به انجام پروژه نبود، بایستی در سریعترین زمان ممکن سایت پال پروژه را از موضوع مطلع نماید تا گروه نسبت به جایگزینی مجری اقدام نماید. در صورتی که امکان جایگزین نمودن مجری وجود نداشته باشد و یا جایگزینی موجب تاخیر در تحویل پروژه گردد، برای مجری مورد نظر امتیاز منفی منظور شده و مجری جریمه خواهد شد.